Jazda wyścigowa dla każdego

Rajdy i wyścigi samochodowe to dyscypliny sportu wzbudzające bardzo duże zainteresowanie kibiców, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Nazwiska wielokrotnych rajdowych mistrzów, takich jak: Michael Schumacher, Tomi Makinen, czy też Juha Kankkunen zna każdy fan sportu samochodowego. Marzeniem wielu z nich od zawsze była chęć wcielenia się w rolę swoich idoli. Dzisiaj jest to już rzeczywistość.

 

Tor dostępny dla wszystkich chętnych

 

W naszym kraju kilka lat temu pojawiły się tory samochodowe, które na zasadach komercyjnych umożliwiają odbywanie jazd dla amatorskich kierowców. Tego rodzaju rozrywka jest szeroko reklamowana, a z uwagi na dużą ilość miłośników sportu samochodowego w naszym kraju bardzo popularna.

 

Pojawiając się na torze, zazwyczaj można wybrać jeden z kilku lub kilkunastu modeli prawdziwych aut wyścigowych. Najczęściej są modele znane chociażby z wyścigu w Monte Carlo, czy też amerykańskiej serii Nascar. Bez względu na wybrany samochód taka rozrywka dla każdego jest niezapomnianym przeżyciem.

Sensowne koszty dużej przyjemności

 

Frajda, jaką daje tor samochodowy i możliwość jazdy po nim w prawdziwym aucie wyścigowym jest dość konkretnie wyceniona. Okazuje się, że jest to koszt, który nie zwala z nóg. Za kilkaset złotych można bowiem cieszyć się kilkudziesięciominutową przyjemnością jazdy. Warto więc ponieść taki wydatek.